Büşra Hanım çok ilgili, sürecin her aşamasında ayrıntılı bilgi veriyor ve her bir hastasıyla yakından ilgileniyor. İşinde çok başarılı ve titiz. Böyle bir hekim ile yolumuzun kesişmesinin büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

DoktorTakvimi Yorumu
Daha önce bir çok psikiyatriste gittik ama adam akıllı bir sonuç alamadık, sonrasında Büşra hocayı bir arkadaş vasıtasıyla bulduk. Yaklaşık 7 aylık bir süreçte bize ve kızımıza ışık tuttu, çok çok memnunuz gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
DoktorTakvimi Yorumu

Büşra hanım çok ilgili, çok güler yüzlü ve içtendi. Kızımın korkuları için gitmiştik, bizi çok güzel bilgilendirdi ve rahatlattı. Çok memnun kaldık, şiddetle tavsiye ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu
Büşra hanımı internette doktor arayışındayken buldum, kendisi çok başarılı bir hekim. Kızıma okb teşhisi kondu hem ilaç hem de terapiyle başladı tedavimiz ve 3. ayımızda çok güzel ilerlemeler oldu. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum, saygılarımla.
DoktorTakvimi Yorumu
Büşra hocama çok teşekkür ediyorum, 11 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu için danışıyoruz. 5 aydır tedavimiz devam ediyor olumlu yönde ilerliyoruz, iyi ki tanımışız. Çok ilgili, işinin ehli bir doktor bizi detaylı bir şekilde aydınlatıyor. Başarlarının devamını diliyorum.
DoktorTakvimi Yorumu
2 yaşındaki oğlumun otizm değerlendirmesi için gittik. Yaygın gelişimsel bozukluk olduğunu soyledi. Oğlumla çok güzel iletişim kurdu. Onunla oyun oynadı. Sonra benim oğlumla oyun oynamamızı izledi. Seans 50 dakika olmasına rağmen yaklaşık 1,5 saat bizimle ilgilendi.
DoktorTakvimi Yorumu